Ankara offroad
Ankara offroad

Ankara Offroad

Ankara Offroad Fahri Whatsapp Gurubuna Katılmak İçin Tıklayınız.

Ankara Offroad Doğa Sporları Klübü Resmi Web Sayfasına Hoşgeldiniz.

Ankara offroad

Offroad Doğa İle İç İçe

Ankara offroad

Ankara offroad Spor kulübü dağda trafik oluşturan ekip sloganı ile tanınan offroad klüpleri arasında en kalabalık ve çok görsel şovlar yapan offroad klüpleri arasında başta gelen ekipler arasındadır. Ankara offroad Spor kulübü 117 aracı ve çok sayıda üyesi ile doğa sever tavrı ve bir aile bütünlüğünü benimsemiş hobi olarak çıktıkları bu yolu profesyonel olarak devam ettirmektedirler.

Ankara offroad

Ankara Offroad bir aşk hikayesi.

Çamur kar ve zorlu yolların yolcuları.

Ankara Offroad ismini şehrinden alan Ankara’nın en kalabalık ve aktif guruplarından olan çamur ve zorlu yollarda hobi olarak başlattığı tüm aktivitelerine şehir içi ve dışı diger offroad klüpleri ile beraber devam etmektedir. Birliği gücü olan ankara offroad kulübü araç çeşitliliği ve tecrubeli pilotları ile yapmış olduğu doğa aktivitelerinde örnek gurup olabilmek adına disiplin tertip ve düzeni ilede ayrıca önem göstermektedir.

Dağlarda gsm ile haberleşmenin zor olduğu alanlar için kendi el telsizlerini kullanan ankara offroad 7/24 telsiz frekansı ile birbiri ile haberleşme sağlamaktadır.

Ankara Off-Road Karlı Yollarda

Ankara Off-Road Çamurda

Ankara Off-Road Kayalara Tırmanıyor

Ankara Off-Road Toplantı

Exvia Offroad tamir bakım ve araç yükseltme firması sahibi Kemal ARSLAN ankara offroad üyelerini sucuk ekmek yemeye davet etmiştir. Bizde mini bir ekip ile davete icabet ederek ayrıca bu toplantında Haktan ve Volkan’ın doğum gününü kutlamış olduk. Eğlence ve sohbet dolu gecede offroad adına neler yapılmalı eksikler neler resmi makamlarca ne kolaylıklara ulaşılabilir gibi konularda yer aldı.