Ankara offroad katıldığı bazı gezi etkinliklerini sizin için burada derledik.

Ankara offroad Ankara’nın en büyük offroad klüplerinden olması ve doğa dostu görüşü sebebi ile offroad araç sahipleri tarafından tercih edilen klüp olma özelliğindedir.
Ankara Offroad Merak uyandırmaya devam eder iken youtuber Sertaç kemiksiz kardeşimizin ilgisini çekmiş ve güne özel çalışma ile çok güzel görüntüler çekilmiş çok sayıda insanın beğenisini kazanmıştır. Burada l200 ve Grand Cherokee çatışmasını izliyoruz.
Ankara offroad 5200 CC bir Grand Chorekee nedir neler yapabilir sorusuna en güzel cevap olan bu videoyu sizler için hazırladığımıştır.
Ankara offroad – Suzuki aracın extrem lastikler ile çamur içinde boğuşma anında akis kırma anını görüntülemiştir. Burda akis kırılması çok sorun degil gibi gözüksede asıl sorun 4*4 aracın limitlerini zorlayarak ulaştığı noktada 2 çeker hale gelmesi sonucu geri dönmesi imkansız hale gelmesidir. Bu imkansızlık Ankara off-road kulübünü ünlü yapar. Tarihinde hiç bir zaman gerisinde araç bırakmaz…
Ankara offroad – Çok zorlu şartlarda kalan aracı kurtarmaya çalışır iken defransiyelden bağlanan esnek halatın gücü ile üzücü olay gerçekleşmiş akis kırmak zor iken defransiyel parçalamıştır.
Ankara offroad
Ankara offroad
Ankara offroad
Ankara offroad
Ankara offroad
Ankara offroad
ANKARA OFFROAD
Ankara Offroad